Medikal sektör konusunda uzmanlaşmış, diğer sektörlere de servis vermek konusunda gelişmiş fiziksel ve teknolojik donanımlara sahip olan Mavi Lojistik, İstanbul Sefaköy’de 1500 m2 toplam depolama alanında, Ankara Yenimahalle de 100m2 park depo alanında servis vermektedir. Bu alanda mal kabul, raflama, katma değer işlemler, sevkiyat hazırlığı ve sevkiyat işlemleri yapılmaktadır.

Mal kabulünden sevkiyata kadar olan tüm süreç takip edilebilir bir elektronik altyapı ile gerekli hardware ve software donanımıyla gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyacına göre ürünün her aşamasını takip edebilmek, barkod, ürün spesifik kod ve/veya lot numarası ile takip, dökümantasyon ve raporlama yapılması mümkündür.

Depolama servisindeki en önemli farklılığımız, müşteri ihtiyaç, yoğunluk ve aciliyetlerine, dinamik ve müşteri odaklı yapımız sayesinde, butik ve esnek çözümlerle destek olabilmemiz ve bunu yaparken de müşterimize bir maliyet yüklememe anlayışımızdır.

Depolarımız, uygun raflama, aydınlatma, iklimlendirme, ısı nem takip, yangın güvenlik, alarm ve kamera sistemleri, pest kontrol ve temizlik standartlarına sahip olmakla birlikte, bahsedilen tüm bu özellikler kalite standardımız kurallarınca rutin ve sürekli olarak kontrol, denetleme ve raporlama süreçlerine tabidir.